Skip to content Skip to footer

Ponuka výcvikov

Potrebuje každý, kto to s lietaním myslí naozaj vážne. Každý profesionálny dopravný pilot lietajúci na veľkých lietadlách absolvoval tento základ.

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú postupne zvyšovať kvalifikáciu a napríklad mať možnosť lietania po súmraku, v oblakoch a nad nimi, prípadne na viacmotorových lietadlách.

 Je určený pre každého, kto túži lietať pre svoje potešenie. Ak si túžite splniť sen o lietaní a zároveň neplánujete kariéru profesionálneho pilota, skúste pouvažovať o tomto variante.

Môžete lietať na všetkých lietadlách s jedným piestovým motorom do maximálnej vzletovej hmotnosti 2000kg, do ktorej spadá väčšina športových lietadiel.

Lietajte kedy len chcete. Po absolvovaní výcvikov PPL(A) alebo LAPL(A) máte možnosť rozšíriť si kvalifikáciu o možnosť lietania aj v dobe od súmraku do úsvitu.

Tento výcvik vám zabezpečí tie najkrajšie východy a západy slnka. Zaručene.Chcete sa naučiť lietať na inom lietadle, na akom už lietať viete? Napríklad na jednom z našich?

Ide o letový výcvik za účelom získania a obnovy typovej alebo triednej kvalifikácie na iný typ jednopilotného jednomotorového letúna SEP(L).

Výcvik pilota vetroňa

Výcvik pilota vetroňa vám umožní lietať na bezmotorových klzákoch.
Lietame na vetroňoch
L-23 Super Blaník.

Flexibilita výcviku umožní zvoliť si tempo, aké vám vyhovuje.