Skip to content Skip to footer

Ponuka výcvikov

Potrebuje každý, kto to s lietaním myslí naozaj vážne. Každý profesionálny dopravný pilot lietajúci na veľkých lietadlách absolvoval tento základ.

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú postupne zvyšovať kvalifikáciu a napríklad mať možnosť lietania po súmraku, v oblakoch a nad nimi, prípadne na viacmotorových lietadlách.

 Je určený pre každého, kto túži lietať pre svoje potešenie. Ak si túžite splniť sen o lietaní a zároveň neplánujete kariéru profesionálneho pilota, skúste pouvažovať o tomto variante.

Môžete lietať na všetkých lietadlách s jedným piestovým motorom do maximálnej vzletovej hmotnosti 2000kg, do ktorej spadá väčšina športových lietadiel.

Lietajte kedy len chcete. Po absolvovaní výcvikov PPL(A) alebo LAPL(A) máte možnosť rozšíriť si kvalifikáciu o možnosť lietania aj v dobe od súmraku do úsvitu.

Tento výcvik vám zabezpečí tie najkrajšie východy a západy slnka. Zaručene.Chcete sa naučiť lietať na inom lietadle, na akom už lietať viete? Napríklad na jednom z našich?

Ide o letový výcvik za účelom získania a obnovy typovej alebo triednej kvalifikácie na iný typ jednopilotného jednomotorového letúna SEP(L).

Výcvik pilota vetroňa

Ako jediná súkromná letecká škola na Slovensku ponúkame získanie komerčného pilotného preukazu na vetrone.

Výcvik pilota vetroňa vám umožní lietať na bezmotorových klzákoch.
Lietame na vetroňoch
L-23 Super Blaník.

Flexibilita výcviku umožní zvoliť si tempo, aké vám vyhovuje.