Skip to content Skip to footer

O nás

Letecká škola SKY SPORT s viac ako 10 ročnou tradíciou, má hneď niekoľko výhod, ktoré oceníte, ak chcete aj vy mať hlavu v oblakoch.

Hneď prvou výhodou je, že ako jediná súkromná letecká škola na Slovensku ponúkame získanie komerčného pilotného preukazu na vetrone.

Druhou výhodou je blízkosť Bratislavského alebo Piešťanského letiska a teda aj jeho riadeného priestoru a pomerne hustej prevádzky.
Pre vás to znamená skutočnosť, že často budete lietať za asistencie riadiaceho letovej prevádzky alebo riadiaceho v celej oblasti.
Snáď neexistuje lepší tréning profesionálnej komunikácie, ako u nás, lebo ho máte v podstate “za rohom”.

Treťou výhodou je krásna scenéria a veľmi dobre rozpoznateľné znaky v krajine, podľa ktorých sa rýchlo a ľahko zorientujete.
Či je to Štefánikova Mohyla pod Bradlomhrad Branč alebo samotné úpätie Malých Karpát, ktoré vás bezpečne dovedie do Bratislavy alebo až do Trenčína.

My, ktorí už lietať vieme, sa tešíme na vás, ktorí lietať túžite vedieť.
Spolu to určite zvládneme.

Sme ľudia ako vy. Ľudia, ktorí si plnia svoj sen. Nadšenci, a zároveň profesionáli, ktorí sa rozhodli zasvätiť svoj život lietaniu.

Rozhodli sme sa založiť leteckú školu a rozširovať tak rady pilotov, ktorí môžu žiť ten svoj sen rovnako, ako my.

Letecký výcvik na všetkých úrovniach u nás absolvujete na jednom mieste. Teória, lietanie v neriadenom, i v riadenom priestore, navigačné a nočné lety a všetko, čo ku praxi úspešného pilota patrí.

Prenájom lietadiel je u nás na dennom poriadku. Ak už ste pilot a potrebujete si požičať naše lietadlo na nálet hodín alebo len tak si polietať po krajine, poskytneme Vám všetko, čo k tomu potrebujete. Lietadlá v perfektnom technickom stave, plnú nádrž a Vy môžete lietať.

Zoskoky padákom? Samozrejme. V našej škole Vás naučíme aj to. Požičiame Vám padák, postroj a všetko potrebné ku tomu, aby ste aj Vy zažili voľný pád s bezpečným dosadnutím.

Kontaktujte nás

    Odoslaním správy akceptujete odoslanie Vami poskytnutých informácií prevádzkovateľovi stránky SKY SPORT Flight School, s.r.o.